Wyłącznie systemu SAP

13.01.2012
Z powodu koniecznych prac serwisowych, dostęp do wyszukiwarki pracowników będzie ograniczony od godziny 19:00 w dniu 13.01.2012 (piątek) do godziny 20:00 w dniu 15.01.2012 (niedziela). Za ewentualne utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.
pracownicy studenci doktoranci

Kolejny wydział dołączył do Portalu UJ

02.01.2012
Wydział Biologii i Nauk o Ziemi uruchomił nową stronę internetową www.binoz.uj.edu.pl. Oprócz podstawowych informacji takich jak dane kontaktowe, prowadzone studia, lista instytutów, można tam również znaleźć aktualności wydziałowe oraz wykaz wydawnictw
pracownicy

Nowa strona WWW Działu Spraw Osobowych

20.12.2011
Zapraszamy Państwa na nową stronę Działu Spraw Osobowych: www.dso.uj.edu.pl. Serwis ten został dostosowany do potrzeb naszych pracowników. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w nim wszystkie ważne informacje oraz dokumenty.
pracownicy studenci doktoranci

Portal UJ - małe podsumowanie minionego roku

16.12.2011
Ponad półtora roku temu uruchomiliśmy nową stronę główną naszej uczelni. Z każdym miesiącem rosło zainteresowanie innych jednostek uniwersyteckich Portalem UJ. Wiele serwisów odświeżyło swój wygląd oraz zmieniło zawartość

Uniwersytecki kanał YouTube

14.10.2011
Zapraszamy do oglądania materiałów Kroniki Filmowej UJ oraz innych filmów uniwersyteckich.
Ostatnio przesłane filmy: Inauguracja 648. roku akademickiego, Uroczystość otwarcia nowego bloku operacyjnego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, Heinrich von Kleist i kultura epistolarna epoki, Małopolska Noc Naukowców 2011, Laboratorium Maxa Plancka UJ
spotkania

Przewodnik po Portalu Uniwersyteckim

13.10.2011
Przewodnik po Portalu Uniwersyteckim ma pomóc przyszłym administratorom i redaktorom zapoznać się z funkcjonowaniem portalu i dostarczyć im niezbędnych informacji oraz wskazówek. Mamy nadzieję, że przewodnik uzmysłowi czytelnikom jakim łatwym, interesującym i uniwersalnym narzędziem jest portal UJ. Zapraszamy do tworzenia serwisów w portalu!

Strona naszej uczelni na portalu społecznościowym Facebook

27.10.2011
Wiele najlepszych uczelni na całym świecie ma swoje strony na najpopularniejszym portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Nasz uniwersytet dołączył do tego serwisu w lutym 2010 roku, a już w lipcu bieżącego roku objęliśmy pozycję lidera wśród polskich uczelni, wyprzedzając Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademię Górniczo Hutniczą. Grono naszych fanów dynamicznie się powiększa, obecnie ponad 9000 osób lubi naszą stronę :)