Galeria zdjęć z Punktu Logowania

09.01.2019
W październiku 2018 roku zmieniliśmy wygląd Punktu Logowania login.uj.edu.pl. Został on przygotowany tak, żeby zdjęcia w tle były elementem dekoracyjnym lub też nawiązywały do aktualnych wydarzeń.
Lista Pamięci zmarłych profesorów UJ w nowej witrynie

31.10.2018
Sekcja Portalu UJ utworzyła witrynę poświęconą pamięci zmarłych Profesorów UJ. Dotychczas Lista Pamięci funkcjonowała jako podstrona witryny głównej. Projekt z 2011 roku rozrósł się jednak na tyle, że konieczne stało się wyodrębnienie danych w nowej witrynie dostępnej pod adresem in-memoriam.uj.edu.pl. Zmiana ta była okazją do wprowadzenia wyszukiwarki oraz rozwinięcia możliwości pojedynczego wpisu.
Zmiana wyglądu Punktu Logowania

23.10.2018
Jest to przede wszystkim ważna informacja dla osób logujących się do serwisów: USOSweb, Portal UJ, Pegaz, LEX. Wszystkie dotychczasowe uprawnienia jakie Państwo posiadają pozostają bez zmian.

Przerwa w dostępie do Portalu UJ - 13/14 sierpnia

09.08.2018

Formularze w Portalu UJ

28.05.2018
Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L.2016.119.1), zwane RODO, które wymaga od Uniwersytetu Jagiellońskiego wprowadzenia zmian dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Rady Wydziałów - etap II

24.05.2018
W drugim etapie realizacji projekt utworzyliśmy kolejnych 5 witryn Rad Wydziałów. W ramach Portalu UJ działa obecnie 9 Rad Wydziałów. W przygotowaniu pozostaje witryna Rady Wydziału Polonistyki, która również niebawem zostanie opublikowana.

Zmiany w Portalu UJ związane z RODO

26.04.2018
Od dnia 25 maja 2018 obowiązywać będzie ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L.2016.119.1), zwane RODO, które wymaga od Uniwersytetu Jagiellońskiego wprowadzenia zmian dotyczących przetwarzania danych osobowych. Spowoduje to konieczność wprowadzenia bardziej rygorystycznych procedur związanych z nadawaniem upoważnień do przetwarzania danych, rejestracji osób przetwarzających dane, kontroli zakresu uprawnień oraz raportowania tych działań i prowadzenia rejestru czynności przetwarzania danych osobowych w UJ.