Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

spotkania

Przewodnik po Portalu Uniwersyteckim

13.10.2011
Przewodnik po Portalu Uniwersyteckim ma pomóc przyszłym administratorom i redaktorom zapoznać się z funkcjonowaniem portalu i dostarczyć im niezbędnych informacji oraz wskazówek. Mamy nadzieję, że przewodnik uzmysłowi czytelnikom jakim łatwym, interesującym i uniwersalnym narzędziem jest portal UJ. Zapraszamy do tworzenia serwisów w portalu!

Strona naszej uczelni na portalu społecznościowym Facebook

27.10.2011
Wiele najlepszych uczelni na całym świecie ma swoje strony na najpopularniejszym portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Nasz uniwersytet dołączył do tego serwisu w lutym 2010 roku, a już w lipcu bieżącego roku objęliśmy pozycję lidera wśród polskich uczelni, wyprzedzając Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademię Górniczo Hutniczą. Grono naszych fanów dynamicznie się powiększa, obecnie ponad 9000 osób lubi naszą stronę :)
pracownicy studenci doktoranci

Uruchomienie nowego Portalu UJ

20.09.2010
Oddajemy do Państwa dyspozycji Portal Uniwersytecki, stanowiący platformę integrującą różne usługi dostępne dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jedną z podstawowych funkcji Portalu jest tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. Platforma pozwala w szybki sposób je budować i następnie udostępniać w sieci