Ograniczone wsparcie ws. witryn

W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi Portalu UJ, chcielibyśmy Państwa poinformować, iż nasze wsparcie dla Państwa będzie ograniczone. Do normalnego trybu wsparcia dla naszych edytorów i administratorów planujemy wrócić 17 października 2016 roku.

Szanowni Państwo administratorzy oraz redaktorzy

W związku z trwającymi planowanymi pracami modernizacyjnymi Portalu UJ, chcielibyśmy Państwa poinformować, iż nasze wsparcie dla Państwa będzie ograniczone. Będziemy wdzięczni za zwracanie się do nas tylko w krytycznych sprawach. Zgłoszone problemy będą rozwiązywane sukcesywnie.

Do normalnego trybu wsparcia dla naszych edytorów i administratorów planujemy wrócić 17 października 2016 roku. Wtedy również prześlemy Państwu informacje o planowanych warsztatach.

Z góry dziękujemy za cierpliwość oraz przepraszamy za utrudnienia
Zespół Portalu Uniwersyteckiego