Przeniesienie Portalu UJ na nowy serwer

Po aktualizacji oprogramowania Liferay kolejnym etapem prac rozwojowo-modernizacyjnych jest przeniesienie Portalu UJ na klaster serwerów.

Przeniesienie na nowy serwer, to nie tylko migracja witryn, to również utworzenie nowych środowisk developerskich, testowych, zapewnienie systemu backupowego oraz nowe procedury w przypadku awarii.

W związku z procesem przeniesienia na nowy serwer, chcielibyśmy Państwa poinformować o kilku tymczasowych zmianach dotyczących nowych witryn, nowych funkcjonalności oraz warsztatów:

1. Do momentu zakończenia migracji Portalu UJ, zostaje wstrzymane zakładanie nowych witryn
  2. Do momentu utworzenia nowego środowiska testowego, zostaną wstrzymane warsztaty z obsługi Portalu UJ
  3. Do momentu utworzenia nowego środowiska developerskiego, zostaje wstrzymane tworzenie nowych rozwiązań i funkcjonalności

W przypadkach krytycznych możliwe są wyjątki od powyższych ograniczeń.
O konkretnych terminach poinformujemy Państwa w kolejnych komunikatach.