Strona naszej uczelni na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com/jagiellonian.university

Wiele najlepszych uczelni na całym świecie ma swoje strony na najpopularniejszym portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Nasz uniwersytet dołączył do tego serwisu w lutym 2010 roku, a już w lipcu bieżącego roku objęliśmy pozycję lidera wśród polskich uczelni, wyprzedzając Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademię Górniczo Hutniczą.

Grono naszych fanów dynamicznie się powiększa, obecnie ponad 9000 osób lubi naszą stronę :) Publikowane przez nas informacje spotykają się z żywym zainteresowaniem. Codzienne tysiące osób śledzi najciekawsze wiadomości uniwersyteckie, ogląda zdjęcia oraz relacje filmowe z różnych wydarzeń. Dla wielu ludzi właśnie Facebook jest bardzo ważnym źródłem informacji. Dzięki temu kanałowi docieramy do szerszego grona odbiorców, przede wszystkim do ludzi młodych, czyli potencjalnych kandydatów oraz studentów.

Data opublikowania: 16.11.2010
Osoba publikująca: Gracja Witkowska