Zmiana nazwy oraz nowy zakres obowiązków naszego zespołu

Zespół Portalu Uniwersyteckiego zmienia nazwę na: Sekcja Technologii Internetowych. Dodatkowo zmianie ulega nasz zakres obowiązków:

1. Utrzymanie, rozwój informatyczny, dokumentacja i archiwizacja Portalu Uniwersyteckiego.
  2. Rozwój funkcjonalności Portalu, w tym graficznego interfejsu użytkownika, integracja z innymi systemami informatycznymi Uniwersytetu.
  3. Tworzenie i monitorowanie polityk bezpieczeństwa, zarządzanie systemem uprawnień dla Portalu oraz zapewnienie zgodności z międzynarodowymi standardami.
  4. Analiza dostępności stron oraz ruchu internetowego w domenie uj.edu.pl, a także monitorowanie naruszeń procedur bezpieczeństwa.
  5. Propagowanie dobrych praktyk wśród społeczności akademickiej w zakresie tworzenia oraz pozycjonowania stron w Internecie.
Data opublikowania: 03.12.2013
Osoba publikująca: Gracja Witkowska