Nowa strona WWW Działu Spraw Osobowych

Zapraszamy Państwa na nową stronę Działu Spraw Osobowych: www.dso.uj.edu.pl.
Serwis ten został dostosowany do potrzeb naszych pracowników. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w nim wszystkie ważne informacje oraz dokumenty.

Strona składa się z czterech głównych sekcji:

• 1. Kontakt – znajdują się tutaj dane kontaktowe wszystkich pracowników działu.
  • 2. Komunikaty - zawiera zarówno komunikaty Działu Spraw Osobowych jak i Pisma Prorektora UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, czy też komunikaty ogólnouniwersyteckie dotyczące działalności DSO.
  • 3. Przepisy – znajdują się tutaj przepisy wewnętrzne oraz zewnętrzne dotyczące m.in. zatrudnienia, wynagrodzeń, urlopów, emerytur, rent, regulaminów jak i nagród, orderów oraz odznaczeń.
  • 4. Druki do pobrania - zawiera zbiór obowiązujących w Uniwersytecie Jagiellońskim dokumentów kadrowo – płacowych wg intuicyjnego podziału merytorycznego.

Zachęcamy do odwiedzania i korzystania z nowej strony!

Data opublikowania: 19.12.2011
Osoba publikująca: Przemysław Tymczyszyn