Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

26-27 październik - aktualizacja Portalu UJ

26 października po godzinie 17:00 rozpocznie się aktualizacja oprogramowania Portalu UJ. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Państwa o kilku ważnych sprawach:

  1. Planowy termin zakończenia prac to 27 październiaka (sobota), godzina 20:00.
  2. Podczas aktualizacji strona główna uczelni (www.uj.edu.pl) może być chwilowo niedostępna. Problem ten może również dotyczyć innych serwisów jednostek uniwersyteckich znajdujących się na poratlu.
  3. W czasie prac nie będzie możliwa aktualizacja treści na stronach utworzonych w ramach Portalu UJ. Zablokowane zostanie również logowanie dla wszystkich użytkowników. Logowanie do innych serwisów wciąż będzie dostępne przez stronę: login.uj.edu.pl
  4. Strony innych serwisów informatycznych, takich jak np. USOSweb, PI, PEGAZ będą działać bez zakłóceń. Podobnie poczta uniwersytecka.
  5. Informacje o szkoleniach z obsługi nowego portalu znajdą Państwo na stronie: www.portal.uj.edu.pl/szkolenia/nowy-portal
  6. Uwagi odnośnie działania Państwa stron po aktualizacji prosimy przesyłać na adres: portal@uj.edu.pl

Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i w następnym tygodniu będą Państwo pracować na nowym, lepszym oprogramowaniu a strony uniwersyteckie będą działać szybciej i niezawodnie.

Data opublikowania: 25.10.2012
Osoba publikująca: Gracja Witkowska