Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

spotkania

Przewodnik po Portalu Uniwersyteckim

13.10.2011
Przewodnik po Portalu Uniwersyteckim ma pomóc przyszłym administratorom i redaktorom zapoznać się z funkcjonowaniem portalu i dostarczyć im niezbędnych informacji oraz wskazówek. Mamy nadzieję, że przewodnik uzmysłowi czytelnikom jakim łatwym, interesującym i uniwersalnym narzędziem jest portal UJ. Zapraszamy do tworzenia serwisów w portalu!

Strona naszej uczelni na portalu społecznościowym Facebook

27.10.2011
Wiele najlepszych uczelni na całym świecie ma swoje strony na najpopularniejszym portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Nasz uniwersytet dołączył do tego serwisu w lutym 2010 roku, a już w lipcu bieżącego roku objęliśmy pozycję lidera wśród polskich uczelni, wyprzedzając Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademię Górniczo Hutniczą. Grono naszych fanów dynamicznie się powiększa, obecnie ponad 9000 osób lubi naszą stronę :)
pracownicy studenci doktoranci

Uruchomienie nowego Portalu UJ

20.09.2010
Oddajemy do Państwa dyspozycji Portal Uniwersytecki, stanowiący platformę integrującą różne usługi dostępne dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jedną z podstawowych funkcji Portalu jest tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. Platforma pozwala w szybki sposób je budować i następnie udostępniać w sieci