Rady Wydziałów - etap I

19.04.2018
Uczestnicy czterech Rad Wydziałowych, mogą już korzystać z dedykowanych witryn. Na stronach tych serwisów, można znaleźć m.in. składy Rad, dane kontaktowe oraz terminy posiedzeń, a dla osób uprawnionych dostępne są dokumenty, z którymi mogą zapoznać się przed posiedzeniem Rady.
500 witryn w Portalu UJ

15.03.2018
Liczba witryn uniwersyteckich w Portalu UJ niedawno przekroczyła wartość równą 500! To oznacza, że przez ostatnich 8 lat powstało około 62 witryny rocznie.
Stała Senacka Komisja ds. Rozwoju

15.03.2018
Kolejna komisja uniwersytecka dołączyła do grona witryn w Portalu UJ.
Stała Rektorska Komisja Statutowo-Prawna

Kolejna komisja uniwersytecka dołączyła do grona witryn w Portalu UJ.
Strony wydziałowe w nowym motywie graficznym

16.02.2018
Projekt przeniesienia stron wydziałowych na nowy, responsywny motyw został już w dużej mierze zrealizowany. Spośród wszystkich 16 wydziałów UJ, o pomoc w pracach nad stronami, zgłosiło się do nas 11 z nich.
Senat UJ i komisje uniwersyteckie w Portalu UJ

12.02.2018
Na początku roku akademickiego 2017/2018 utworzyliśmy witrynę internetową dla Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego. W kolejnych miesiącach powstały również strony niektórych Komisji Senackich oraz Rektorskich.
Podsumowanie roku 2017

31.01.2018
Na początku lutego minie rok od reaktywacji naszego zespołu, czyli powołania Sekcji ds. Portalu Uniwersyteckiego. Z tej okazji przygotowaliśmy krótkie podsumowanie.