Zmiany w szablonie do wyświetlania mediów społecznościowych

Szanowni Państwo Redaktorzy, miło nam Państwa poinformować, iż zaktualizowaliśmy szablon prezentujący linki do mediów społecznościowych. Obecnie szablon umożliwia dodanie linków do następujących popularnych serwisów internetowych: Facebook, X, YouTube, Flickr, Instagram, LinkedIn, VK, Spotify, Snapchat, Messenger, Google Scholar, Teams, Orcid, Pinterest, SoundCloud, TikTok, Twitch.

Dodatkowo, przenieśliśmy logo BIP do stopki strony. Jeżeli chcą Państwo dodać logo BIP do stopki swojej witryny, prosimy o kontakt na portal@uj.edu.pl. Dodanie elementu do stopki jest częścią konfiguracji witryny, dlatego działanie takie może wykonać wyłącznie administrator portalu. Ważne, żeby wszystkie podstrony, w miarę możliwości, miały włączone dziedziczenie, czyli używały tego samego wyglądu i zachowania co "Strony publiczne". To zapewni poprawne wyświetlanie opcji ustawionych w konfiguracji witryny.

Rejestr witryn i aplikacji

Google Analytics [UA→GA4]