Formularze w Portalu UJ

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L.2016.119.1), zwane RODO, które wymaga od Uniwersytetu Jagiellońskiego wprowadzenia zmian dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Spowoduje to konieczność wprowadzenia bardziej rygorystycznych procedur związanych z nadawaniem upoważnień do przetwarzania danych, rejestracji osób przetwarzających dane, kontroli zakresu uprawnień oraz raportowania tych działań i prowadzenia rejestru czynności przetwarzania danych osobowych w UJ.

W związku z powyższym po 30 maja 2018 blokowane będą wszystkie formularze, które obecnie są aktywne w systemie portalowym, a nie zostały zarejestrowane na stronie:
www.portal.uj.edu.pl/tworzenie-serwisu/uprawnienia/formularze
(wymagane logowanie)

W przypadku pytań prawnych prosimy o kontakt z p. Moniką Tokarczyk, (Inspektor Ochrony Danych) iod@uj.edu.pl.

W przypadku pytań technicznych z portal@uj.edu.pl.